Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Відновлення зубів

З часом будь-який зубний ряд може зруйнуватися. Заповнити втрачені зуби, а також відновити цілісність зубного ряду зможе протезування зубів Київ. Для цих цілей використовують найрізноманітніші засоби, зокрема зубні імплантати. Вони не тільки виконують естетично-косметичну роль, але замінюють ті зуби, на яких покладена жувальна функція.

Сучасна імплантація зубів передбачає різні способи, які передбачають установку різноманітних конструкцій. Зокрема імплантація зубів Київ пропонує знімне та незнімне протезування.

До знімного протезування відносять:

  • повні знімні протези;
  • часткові знімні протези;
  • бюгельні протези з кламерною і телескопічною фіксацією.

У свою чергу, незнімне протезування зубів включає:

  • зубні коронки і містки;
  • вкладки;
  • вініри;
  • імпланти.

Якій конструкції віддати перевагу, вирішить лікар у кожному окремому випадку. Слід зазначити, що зубні імплантати ціни на які в різних клініках відрізняються одна від одної, повинні не тільки відновити зубний ряд, але і допомогти власним зубам зберігати здоров’я, як можна довше.

Сучасні матеріали дозволяють створювати надміцні протези зубні знімні ціна яких приємно здивує багатьох. Ваші зуби будуть прекрасно виглядати, і за зовнішнім виглядом їх неможливо буде відрізнити від справжніх. На таку послугу, як імплантація зубів ціни в середньому по Києву прийнятні.

Не відкладайте відвідини стоматолога, адже це вірний шлях до здорової посмішки.

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком