Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Види анестезії

Найчастіше, коли у нас починає боліти зуб, ми відкладаємо візит до стоматолога до тієї крайньої пори, коли терпіти стає складно. Причиною такої поведінки є боязнь людини перед болем. Однак сучасні методи дозволяють уникнути цієї неприємної супутньої ознаки. Все більша кількість людей вибирають лікування зубів Київ під наркозом. Будь-які стоматологічні клініки Києва надають цю послугу.

Відразу слід зазначити, що поняття наркоз та анестезія істотно відрізняються. Під наркозом мають на увазі повне занурення людини в сон на конкретний час. Анестезію ж використовують для заморозки певної ділянки, як правило, не більше, ніж на 2:00. Пацієнт при цьому знаходиться в свідомості.

Сучасна хірургічна стоматологія виділяє такі види анестезії:

  • Аплікаційна, використовувана для знеболювання слизової оболонки при незначно болючих маніпуляціях. В цьому випадку стоматолог використовує анестетики у вигляді спрея або гелю;
  • Інфільтраційна, яка знеболює невелику ділянку. При цьому анестетик вводять за допомогою уколу. Цей вид анестезії використовують для верхньої щелепи дорослої людини і для обох – у дитини.
  • Провідникова. Застосовується вона при найбільш болючих процедурах, а сфера дії анестетика поширюється на велику ділянку. Найчастіше стоматолог Київ рекомендує цю процедуру при видаленні зуба.

Як наркоз, так і анестезія мають свої позитивні і негативні сторони. Який спосіб вибрати, вирішують у кожному окремо взятому випадку. Але з анестезією на лікування зубів ціни будуть трохи вище, ніж без.

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком