Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Послуги

Професійні стоматологічні послуги поєднують в собі сукупність трьох речей: якісні матеріали, новітнє обладнання та кваліфіковані лікарі. Не всі стоматології в місті Київ можуть похвалитися таким набором, однак всі ці три компоненти поєднує в собі наша стоматологія.

Якщо Вам потрібна в місті Київ стоматологічна поліклініка, наш кабінет підійде, якнайкраще. Він затишний і комфортний. У ньому постійно підтримується ідеальна чистота, адже послуги стоматолога повинні надаватися в стерильних умовах.

Ми надаємо весь комплекс стоматологічних послуг:

  1. Діагностика і лікування зубів: ми якісно пломбуємо канали, встановлюємо пломби, усуваємо парадонтит і пульпіт.
  2. Естетичні та гігієнічні послуги: сюди входить відбілювання зубів, установка вінірів.
  3. Здійснюємо всі види протезування та імплантації.
  4. Проводимо вирівнювання зубів.
  5. Професійно консультуємо з будь-яких стоматологічним питань.
  6. Надаємо послуги всім членам сім’ї, зокрема у нас працює дитяча стоматологія Київ.

Надає наша стоматологічна клініка послуги за доступною ціною. Наш стоматолог, у тому числі дитячий, проведе якісний огляд ротової порожнини і призначить найбільш відповідне лікування. У той час, як інші приватні кабінети в місті Київ не можуть надати всіх послуг в повній мірі, наша стоматологічна клініка оснащена всім необхідним обладнанням.

Приходьте до нас!

Тепер для усунення тих чи інших видів проблем Вам не потрібно буде бігати від кабінету до кабінету. У нас в клініці, всі необхідні стоматологічні послуги Ви можете пройти в одному лише місці. У максимально короткі терміни наша стоматологія, у тому числі дитяча, зробить Ваші зуби красивими і здоровими.

Ви не знаєте скільки коштує стоматолог, тому відкладаєте візит до лікаря? Різні стоматологічні поліклініки в місті Київ встановлюють свої ціни. У нас же ціни дуже доступні. Навіть якщо Вам буде потрібен  дитячий стоматолог Київ, ми надамо Вам кращого фахівця.

Наша клініка – найпрогресивніша стоматологія в Києві!

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком