Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Терапія

 

 

 

 Лікування зубів

 Лікування ясен

Терапевтична стоматологія передбачає лікування та реставрацію пошкоджених зубів і ясен

Наша стоматологічна поліклініка здійснює лікування зубів Київ за доступною ціною. Лікування ротової порожнини включає позбавлення від найбільш поширених захворювань:

  • карієсу,
  • пульпіту,
  • періодонтиту,
  • пародотноза,
  • гінгівіту,
  • пародонтиту та ін

Наш стоматолог в місті Київ проведе якісний огляд і підбере найбільш підходящі методи лікування зубів індивідуально для кожного клієнта.

Ефективне лікування зубів

Якщо болить зуб, лікування слід починати найближчим часом, оскільки простий карієс може з часом перерости в більш складну хворобу. В залежності від стадії руйнування, наша стоматологічна поліклініка підбере ті чи інші методи, які підходять для цього випадку.

Ціни на лікування зубів будуть залежати від виду робіт і складності їх виконання. Наприклад, якщо пошкоджена велика частина зуба, або ж він зламаний, нашим лікарем буде зроблена якісна реставрація зубів. Відновлення зуба – дуже трудомісткий процес, який враховує як лікування карієсу та зубних каналів, так і нарощування зуба. Після таких процедур зламаний або занадто пошкоджений зуб буде вилікуваний і поверне свою колишню форму. На таку послугу, як реставрація зубів ціни прийнятні, тому дозволити собі її багато, хто зможе.

Дізнатися ціни на ті чи інші види стоматологічних процедур Ви зможете з нашого Прайс-листа, або ж зателефонувавши до нас. Наша стоматологічна поліклініка ціни на лікування в якій приємно Вас здивують, поверне Вашої усмішці колишнє сяйво!

Чекаємо Ваших дзвінків в будь-який час!

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком