Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Знімні системи

Великою популярністю сьогодні користуються знімні системи вирівнювання. У порівнянні з незнімним обладнанням, вони відрізняються легкістю, високою естетичною привабливістю і зручним використанням.

Розрізняють такі види знімного обладнання, як:

  • Пластинки
  • Капи
  • Еластопозіціонери
  • Трейнери

Найчастіше в нашій стоматологічній практиці ми встановлюємо капи для вирівнювання зубів. Такі конструкції виглядають, як щільно прилягаючі ковпачки для кожного зуба, які допомагають провести вирівнювання зубів без брекетів.

Капи мають багато переваг у порівнянні з іншим обладнанням. Вони зручні, непомітні та не викликають дискомфортних відчуттів. А на капи для вирівнювання зубів ціна доступна кожному.

Якщо Ви хочете встановити капи, і Вас цікавить ціна такої конструкції, звертайтеся до нас. Наші консультанти ознайомлять Вас з прайсом, де вказані всі види послуг, що надаються, в тому числі й вартість знімного обладнання. Пам’ятайте, що наша на капи для вирівнювання зубів вартість найнижча в Києві.

Телефонуйте і записуйтеся на прийом до лікаря!

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком