Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Протезування

Протезування зубів Київ – поширений вид стоматологічних послуг, які орієнтовані на максимальне відновлення та реставрацію пошкоджених зубів. Цей вид стоматоматологічних маніпуляцій вимагає великих умінь і досвіду, тому далеко не кожен фахівець впорається з цим завданням.

У нашій клініці працює стоматолог високого рівня, який розробив свою власну методику лікування, тому досконало знає, яким має бути протезування зубів. Ми здійснюємо зубне протезування за допомогою сучасного обладнання і матеріалів за доступною ціною.

У нас практикуется:

  • незнімне протезування, представлене вінірами, коронками, протезами тощо
  • знімне протезування, яке використовується, коли зубів у ротовій порожнині залишилося небагато.

Знімне протезування зубів дозволяє якомога довше зберегти Ваші зуби. При цьому на зубні протези ціни дуже доступні, і дозволити собі їх встановити багато хто зможе.

У нашій клініці в місті Київ ми здійснюємо найбільш ефективні сучасні методи – мікропротезування і класичне протезування зубів. Мікропротезування виконується при незначних пошкодженнях зубів. Така методика направлена ​​на збереження здорового зуба. Зубне протезування за допомогою сучасного «класичного» методу використовується у випадках, коли ступінь пошкодження зуба і його опори занадто великий. Ціни на послуги будуть залежати від обраного методу.

Сліпуча посмішка на довгі роки

Зубні протези і коронки виготовляються нашим лікарем індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи особливості його ротової порожнини та розміщення зубів. Протези зубів можуть бути зроблені з різних матеріалів:

  • штамповані,
  • суцільнолиті,
  • металлопласмасові,
  • металокерамічні;
  • керамічні.

Таке протезування зубів ціни якого залежать від матеріалу протеза, при правильній установці здатне прослужити дуже довгий час.

Тому, якщо Ви хочете якісно і недорого поставити протез, тоді звертайтеся в наш стоматологічний кабінет! Ми підберемо для Вас найоптимальнішу методику і повернемо колишню красу Вашої посмішки. А наші ціни Вас приємно здивують!

Записуйтесь на прийом, або зв’язуйтесь для отримання більш докладної інформації!

                     

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком