Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Посмішка на мільйон доларів

Кожна людина мріє мати шикарну білосніжну посмішку. З глянцевих журналів та екранів телевізорів на нас щодня дивляться публічні персони, які щиро і широко посміхаються. І далеко не завжди це є щедрим даром природи, а стає результатом роботи досвідченого стоматолога. Сьогодні мати таку посмішку може собі дозволити кожна людина.

Багато стоматологічні клініки Києва сьогодні пропонують свої послуги і запрошують всіх бажаючих провести відбілювання зубів Київ. Проводять таку процедуру за допомогою різноманітних спеціальних розчинів і апаратури. При цьому, результат роботи буде залежати не тільки від професійних навичок лікаря, але й індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Існують різні способи і засоби для цієї процедури, які визначають на відбілювання зубів ціни. Серед них можна виділити:

  • хімічне відбілювання, для якого використовують перекис водню. Зуби моментально стають світліше на кілька тонів, а ефект зберігається на довго.
  • повітряно-абразивний спосіб, який передбачає очищення зуба за допомогою суміші порошку, води і стислого повітря. Під струменем повітря зубний наліт видаляється, і зуб стає світліше на 1-2 тони.
  • лазерне відбілювання зубів ціна якого найбільш висока. Проте результат приголомшує (зуби світлішають на 5 тонів), і зберігається надовго.
  • ультразвуковий метод, який передбачає використання спеціального апарату.

Якщо Вас цікавить питання, скільки коштує відбілювання зубів, зверніться в спеціалізовані клініки. У різних закладах на відбілювання зубів вартість може бути неоднаковою. В цьому випадку, краще звернути увагу на відгуки і репутацію клініки.

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком