Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Відбілювання зубів

 

 

 Хімічне відбілювання

 Лазерне відбілювання

Наша стоматологічна клініка пропонує ефективне відбілювання зубів. Система відбілювання передбачає використання різних методів. Зокрема, це домашнє відбілювання, яке призначається пацієнтам зі здоровими зубами і незначною зміною білизни, і професійне відбілювання зубів Київ в кабінеті стоматолога.

Найбільш результативними методами відбілювання вважаються:

  • лазерне відбілювання зубів,
  • відбілювання зубів по технології ZOOM,
  • внутрішньоканальні відбілювання,
  • мікроабразівная обробка емалі.

Найефективнішим вважається лазерне відбілювання зубів ціни якого будуть дещо вищі. Воно швидко, без шкоди для здоров’я зубів і ротової порожнини зробить Вашу посмішку сліпуче білою на довгий час. При правильному догляді за ротовою порожниною, білизна зубів може зберігатися десятиліттями.

Якщо Вас цікавить відбілювання зубів ціни на яке найнижчі в місті Київ, ласкаво просимо в нашу клініку. Ми завжди уважно ставимося до наших пацієнтів, тому проводимо всі процедури якісно, ефективно і недорого. Переконайтеся, що наша на відбілювання зубів ціна підійде всім і кожному!

Дзвоніть та записуйтесь на прийом! 

 

 

 

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком