Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Ортодонтія

 

 

 Незнімні системи

 Знімні системи

Ортодонтія – це галузь стоматології, яка спеціалізується на виправленні зубощелепних відхилень, роблячи Ваші зуби рівними і красивими.

Якщо Ви вирішили повернути собі гарну посмішку, тоді звертайтеся до нас. У нас працює професійний ортопед, який підбере індивідуальну програму лікування неправильного прикусу для пацієнтів будь-якого віку. Виправлення прикусу може відбуватися за допомогою спеціальних апаратів – знімних або незнімних. 

Якісне вирівнювання за доступними цінами!

Наш лікар допоможе правильно підібрати, а головне, встановити брекет-системи індивідуально для кожного пацієнта. Установка і зняття брекетів є абсолютно безболісним процесом, тому Вам потрібно буде тільки запастися терпінням, щоб виносити встановлений апарат протягом вказаного лікарем час.

Ми вже не перший рік працюємо в сфері стоматології, і ортодонтії зокрема. Тому можемо гарантувати Вам якість надаваних послуг, а також використовуваного обладнання та матеріалів.

У місті Київ на вирівнювання зубів ціни різні. Переглянути прейскурант наших цін Ви зможете безпосередньо на сайті. Порівнявши актуальну на вирівнювання зубів вартість у нашому стоматологічному кабінеті з цінами інших клінік, Ви самі переконаєтеся в тому, що наша ортодонтія Київ найвигідніша для Вас!

Скористайтеся нашими послугами, адже Ваша розкішна посмішка того варта!

                   

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком