Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Одноетапна імплантація

Коли мова заходить про безопераційний метод імплантації, мають на увазі одноетапну процедуру. Основна її відмінність полягає в тому, що впровадження імплантату відбувається разом з протезуванням. Одноетапна імплантація зубів стає прекрасним рішенням у тому випадку, коли необхідна термінова стоматологічна допомога.

При всіх перевагах процедури, імплантація зубів рекомендується далеко не у всіх випадках. Зокрема, показаннями для цього методу є:

  • здорова кістка;
  • відсутність запалення в тій області, де буде розташований імплантат;
  • здорові сусідні зуби;
  • висока щільність прикріплених ясен.

У нашій клініці одноетапна імплантація зубів здійснюється кваліфікованими фахівцями. Ви можете сміливо нам довіряти, адже наші лікарі мають великий досвід у проведенні таких стоматологічних маніпуляцій. Ми надаємо гарантії на виконані стоматологічні процедури, тому Ви завжди можете до нас звернутися.

На таку процедуру, як одноетапна імплантація зубів ціни у нас прийнятні. Ви можете дослідити ринок пропозицій і переконатися, що наші ціни дійсно найнижчі. Ми завжди готові простягнути Вам руку допомоги і повернути Вашій посмішці сліпучий блиск.

Дзвоніть, адже ми – одні з кращих у своїй справі!

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком