Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Про клініку

Наша цілодобова стоматологія Київ – це клініка з європейським рівнем обслуговування і широким спектром стоматологічних послуг, заснованих на передових досягненнях в області стоматології.

Основними напрямками клініки є:

– профілактика зубних захворювань,

– лікування зубів і ясен,

– відбілювання зубів,

– ортодонтія,

– протезування,

– імплантація.

Наша стоматологія в місті Київ характеризується високим рівнем професійності. І це стосується всіх факторів – методів лікування, обладнання, медикаментозних препаратів. Особливої ​​уваги заслуговує наш медперсонал. Наш стоматолог – один з кращих не тільки в місті Київ, але в Україні, тому Ви можете бути впевнені в нашому професіоналізмі. Кожен наш стоматолог, чи то терапевт, чи ортодонт, – це хороший професіонал, який має кілька нагород і сертифікатів за свою діяльність.

Завжди до Ваших послуг!

Якщо Вам потрібен хороший стоматолог Київ або термінова стоматологічна допомога, наша цілодобова стоматологія до Ваших послуг! У місті Київ тільки у нас Вас приймуть у будь-який час дня і ночі. Незалежно від причини захворювання, наш стоматолог Київ надасть всі необхідні процедури, щоб повернути Вашим зубам колишнє здоров’я.

Ми працюємо за принципом:

забезпечуємо високий сервіс, якісне лікування в будь-якому напрямку, використовуємо в лікуванні передові технології та препарати, і все це за доступними цінами!

Знайомтеся, наша клініка:

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком