Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Незнімні системи

Красива посмішка – сьогодні не розкіш, а закономірна необхідність. Саме тому сьогодні стоматологічні послуги користуються великою популярністю. Якщо Вам потрібне протезування зубів, звертайтеся в нашу стоматологічну клініку.

Одним із способів відновити зубний ряд є незнімне протезування. Установка незнімного устаткування дозволяє ефективно провести вирівнювання зубів. Серед такого обладнання виділяють:

  • Коронки, які відновлюють пошкоджені зуби в тому випадку, коли пломбування неефективне. Виготовлені з металів і сплавів, коронки захищають ослаблені зуби від подальшого руйнування.
  • Вініри, що встановлюються на фронтальну частину зуба навіть у тих випадках, коли вони зруйновані до ясен. Бувають керамічні, фарфорові та композитні, і підбираються під колір зубів пацієнта.
  • Зубні накладки і вкладки, які використовуються, коли зуби сильно вражені карієсом.

Той чи інший вид обладнання вибирає лікар, залежно від кожної окремої ситуації. В нашій стоматологічній клініці ми пропонуємо всі види незнімного протезування.

На вирівнювання зубів ціни у нас різні, в залежності від виду протезування. Ми встановлюємо ціни на послуги з урахуванням можливостей наших пацієнтів, тому звертайтеся саме до нас! Наші фахівці підберуть найбільш підходяще обладнання, щоб Ваші зуби стали рівними і красивими.

Чекаємо Ваших дзвінків прямо зараз!

 

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком