Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Металлокерамічні коронки

Багато хто з нас хоче мати красиву посмішку, яка буде радувати всіх оточуючих. Однак далеко не завжди природа обдаровує нас подібним подарунком. А боязнь перед лікуванням зубів веде до того, що клініка стоматології стає тим місцем, куди ми звертаємося вже в самому крайньому випадку. В результаті можна навіть втратити майже здоровий зуб.

Стоматологія в Києві сьогодні пропонує різні методи лікування захворювань зубів. Однак, якщо Ви звернулися до фахівця пізно, і врятувати його зовнішню оболонку не вдасться, кращим рішенням стане протезування. Найпоширенішим способом відновити зуб є установка металокерамічної коронки.

Рекомендують протезування при флоорезі, вродженої недорозвиненості емалі, зміні форми або величини зуба, травматичному пошкодженні зуба. Металокерамічна коронка довговічна, надійна, і, що важливо, доступна. На протезування зубів ціни прийнятні, тому дозволити собі подібну послугу зможуть всі.

У основі коронки лежить металевий каркас, покритий керамічною масою, яка імітує колір і навіть відтінок зуба. Для створення каркаса використовують сплави золота та платини або золота й паладію. На металокерамічні зубні протези ціни будуть трохи вище, однак така коронка виглядає більш естетично і не втрачає колір з часом.

У місті Київ стоматологія сьогодні дозволяє встановити коронку навіть у найважчих ситуаціях. Стоматолог в Києві запропонує кілька варіантів вирішення проблеми, і Ви знову зможете широко посміхатися навколишньому світові.

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком