Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Лікування карієсу

Одним з найбільш неприємних захворювань зубів є карієс. Він може супроводжуватися різними неприємними відчуттями, зокрема болем, порушенням жувальної функції, а також загальною слабкістю організму. Для того, щоб не запустити хворобу, слід своєчасно звернутися за допомогою до лікаря.

Терапевтична стоматологія допускає різні методи лікування карієсу, які застосовуються залежно від ступеня розвитку захворювання, особистого сприйняття ліків пацієнта, а також особливостей організму. У першу чергу, карієс механічно обробляють, використовуючи спеціальне обладнання. Така процедура видаляє потенційно небезпечні зони, які спричинять за собою подальший розвиток хвороби.

Потім очищену ділянку обробляють пломбувальним матеріалом. При цьому стоматолог ціни на послуги якого залежать від кожного окремого випадку, підбирає відтінок суміші, найбільш відповідний до природного кольору зубів. Якщо карієс глибоко заліз, проводять спеціальні процедури, які знімають запалення тканин близько зуба, а в більш важких випадках видаляють нерв.

На таку послугу, як терапевтична стоматологія ціни в клініках Києва різні. Складно визначити конкретно на послугу лікувальна стоматологія вартість, адже все залежить від загального стану зубів і рівня ураження карієсу. Тільки після огляду лікар зможе відповісти на запитання, які на процедуру реставрація зубів ціни.

Своєчасний огляд у стоматолога – запорука здоров’я Ваших зубів!

 

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком