Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Лікування зубів

Сьогодні лікування зубів вже не асоціюється з хворобливими відчуттями, дискомфортом й страхітливим звуком бормашини. Сучасна стоматологія використовує прогресивні методики і технології діагностики, лікування та профілактики зубів, а також новітні стоматологічні засоби.

Наша клініка стоматології грунтується у своїй роботі на розвитку та впровадженні сучасних способів лікування за допомогою новітнього обладнання. Наші лікарі проведуть ретельну діагностику ротової порожнини, поставлять Вам правильний діагноз і підберуть найбільш відповідний для Вас спосіб лікування.

Здорові зуби – красива посмішка

Щоб зберегти здоров’я Ваших зубів і запобігти розвитку різного роду складних захворювань, слід своєчасно пошкоджені зуби вилікувати. Наша стоматологічна клініка надає такі терапевтичні послуги:

  • Лікування карієсу зубів,
  • Лікування коренів зуба,
  • Лікування запалення зубів,
  • Лікування або видалення зуба мудрості,
  • Лікування гранульоми зуба,
  • Лікування кисти зуба і т.д.

У нашій стоматології ми використовуємо також хірургічні методи маніпуляції. Так, якщо лікуванню піддається “живий” зуб, у якого пошкоджений корінь, використовують загальний наркоз. Після анестезії лікар зможе ретельно видалити уражені хворобою ділянки зуба, що запобігає його виникнення через деякий час.

На лікування зубів вартість у нас різна, залежно від складності кожної окремої ситуації. Як би там не було, у нас ціна на послуги стоматолога цілком прийнятна. Наша вартість лікування буде цілком по кишені більшості жителів нашої країни. Крім того, лікування зубів здійснюється за попереднім записом у зручний для Вас час. Ваші зуби стоматологія ціна якої Вас порадує, зробить здоровими і міцними.

Ви можете сміливо нам довіряти,

адже у нас працюють найкращі фахівці!

              

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком