Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Консультування

Консультація стоматолога – важливий елемент для підтримання здоров’я Ваших зубів

Консультація допоможе Вам не тільки дізнатися безліч корисних речей про правильний догляд за ротовою порожниною, а й оцінити лікаря: чи підходить Вам стоматолог чи ні.

Наш приватний стоматолог в Києві надає всім своїм клієнтам безкоштовну консультацію. На даному етапі у Вас є можливість познайомитися з доктором, дізнатися про його кваліфікацію, задати питання, довідатися про ціни на послуги.

У нашій клініці консультація стоматолога передбачає:

    • огляд пацієнта,
    • проведення загальної діагностики,
    • складання плану лікування.

Всі дані про стан зубів клієнта заносяться до персональної медичної картки. Дана картка заводиться на кожного клієнта, так що коли наступного разу, Ви прийдете на прийом в кабінет стоматолога, у нас вже буде історія хвороби, що набагато полегшує роботу фахівця і скорочує час перебування в клініці.

Наші знання – для Вашої користі

Крім того, наш стоматолог надасть Вам важливі рекомендації про те, як правильно чистити зуби, яку краще використовувати зубну пасту або щітку, чого слід уникати, щоб зуби були здоровими. Прислухаючись до таких порад, Ви збережете здоров’я зубів на довгий час.

Таким чином, послуги стоматологічного консультування в Києві дозволяють Вам пройти якісний огляд ротової порожнини, дізнатися цінні поради профілактики конкретно для Ваших зубів і ознайомиться з компетентністю і характером лікаря. Нехай Вас не цікавлять на послуги стоматолога ціни, адже консультація у нас абсолютно безкоштовна!

Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні!

Чекаємо Ваших дзвінків!

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком