Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Імплантація

 

 

 Одноетапна імплантація

 Двоетапна імплантація

Імплантація зубів – одна з основних спеціалізацій нашої стоматології. У нас працює досвідчений стоматолог, який якісно виготовить і встановить зубні імплантанти за помірну плату.

Що ж таке імплантація? Коли до неї слід вдаватися?

Імплантація зубів – це спеціальний метод, який передбачає впровадження зубного імплантанта в щелепу. Імплантанти зубів грають роль штучного кореня (опори) для протезів або коронок.

Зубні імплантанти складаються з такий двох основних частин, як:

  • імплантант, який вживлюється в щелепу;
  • абатмент, що встановлюється в імплантант після його остаточного приживлення.

Всі частини виготовлені з титану, який не здійснює ніякої токсичної, хімічної або якоїсь іншого дії на живі тканини. При цьому ціни на матеріал досить низькі.

Чарівна посмішка без особливих зусиль

Імплантація зубів здійснюється у нас за допомогою сучасних технологій. Цей процес практично безболісний і виконується досить швидко. Перевага імплантантів полягає не тільки в тому, що вони абсолютно не відрізняються від справжнього зуба, але і тим, що він відмінно виконують всі зубні функції.

Також великою перевагою є на зубні імплантати ціни. Зокрема, у нас на імпланти зубів ціни досить прийнятні, тому дозволити собі мати красиву посмішку зможуть всі. Звернувшись в наш стоматологічний кабінет, Вам буде професійно підібраний і встановлений якісний імплантант. При цьому, ціни Вас приємно здивують!

Ми подбаємо про здоров’я Ваших зубів!

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком