Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Хімічне відбілювання

Білосніжна усмішка є предметом мрій багатьох. Проте сучасний спосіб життя негативно позначається на зовнішньому вигляді наших зубів. Щоб повернути їм колишню білизну, Вам варто всього лише звернеться в нашу стоматологічну клініку, де Вам проведуть відбілювання зубів.

Існує кілька методів боротьби з жовтим нальотом, одним з найефективніших вважається хімічне відбілювання. Цей спосіб полягає в тому, що на зубну емаль наносять спеціальний гель, до складу якого входить пероксид карбаміду.

Далі під дією світла або тепла ця речовина розщеплює пігменти на зубах. Скільки потрібно тримати такий гель, знають наші фахівці.

Ефективність – гарантована!

У нашій стоматологічній клініці широко використовується технологія хімічного відбілювання ZOOM. Вона дозволяє освітлити зуби на 8-12 тонів вже протягом однієї години. Також безперечною перевагою є абсолютна безболісність процедури і її низька вартість.

Якщо Вас цікавить, скільки коштує відбілювання зубів, звертайтеся до нас. Ми розповімо Вам, як зробити Ваші зуби білосніжними і повідомимо, яка на відбілювання зубів вартість в нашій клініці.

Дзвоніть, адже Ваша посмішка гідна кращого!

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком