Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Гігієна і профілактика

Гігієна і профілактика зубних захворювань здатна зберегти здоров’я ротової порожнини надовго. Вона попереджає розвиток серйозних захворювань і усуває сприятливе середовище для розмноження інфекцій, які викликають карієс, запалення ясен і т.п.

Профілактика зубів буває двох видів – непрофесійна, яка виконується щодня в домашніх умовах, і професійна, яка здійснюється в кабінеті стоматолога.

Приходьте до нас!

Непрофесійна зубна профілактика – це щоденна гігієна порожнини рота. Але, на жаль, багато хто не вважає своїм прямим зобов’язанням її підтримувати. Більшість людей не вміють правильно чистити зуби.

Наш лікар стоматолог допоможе Вам навчитися правильно доглядати за зубами. Він також підбере найбільш підходящу для Вас зубну щітку і зубну пасту.

Добре сміється той, у кого зуби здорові

Професійна профілактика зубів включає цілий комплекс з чищення зубів, здійснюваних нашим стоматологом. Зокрема, сюди входить чистка зубів від нальоту і зубного каменю. Після проведення цих процедур, робиться полірування зубів і нанесення спеціального засобу, що зміцнює зубну емаль.

У будь-якому випадку, профілактика карієсу зубів і захворювань ясен не можлива без періодичного відвідування стоматолога. Щорічний огляд зубів дозволяє на ранніх етапах виявити і вилікувати різні захворювання.

Пам’ятайте, тільки той, хто піклуватися про своє здоров’я, уникне багатьох проблем!

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком