Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Двоетапна імплантація

Однією з послуг нашої стоматологічної клініки є двоетапна імплантація зубів Київ. Таку назву метод отримав завдяки тому, що установка всіх елементів конструкції імплантата відбувається поетапно. Основна відмінність цього способу від одноетапної імплантації полягає в тому, що при двоетапній імплантат поступово приживається до кістки, що більш благотворно впливає на стан організму.

Отже, двоетапна імплантація складається з таких кроків:

  1. Підготовка кісткового ложе під імплантат. При цьому стоматолог зрізає слизисто-надкістні клапті і робить невелике поглиблення в тканини. Потім туди вкручується гвинтовий або циліндричний імплантат.
  2. Установка абатмента (опорної голівки) над внутрішньокістковим імплантатом.
  3. Установка зубної коронки індивідуально для кожного імплантату.

У нашій клініці працюють досвідчені стоматологи, які проведуть імплантацію зубів якісно і акуратно. Ми гарантуємо Вам, що встановлені імплантати прослужать довгий час, і Ви залишитеся задоволені роботою наших фахівців.

Безліч клінік в місті Київ надають подібні послуги, проте якщо Ви шукайте гармонійне поєднання ціни та якості, звертайтеся до нас. У нашому центрі на імплантацію зубів ціни найнижчі в місті.

Завжди будемо раді допомогти!

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком