Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Дитяча стоматологія

Кожним батькам добре відомо, як діти бояться ходити до стоматолога. В очах дитини виразно читається не просто страх, але навіть панічний жах, а дитячі істерики в стоматологічних поліклініках далеко не рідкість. Проте сучасні технології дозволяють зробити відвідування лікаря не тільки безболісним, але навіть цікавим та захоплюючим.

Дитяча стоматологія в західних країнах давно використовує особливий підхід, який не викликає неприємних відчуттів у маленьких пацієнтів, а навіть навпаки приносить позитивні емоції. У місті Київ стоматологічна клініка, яка слідує стопами західних традицій, також існує.

Збираючись на прийом, малюк не відчуває страху, адже в клініці він зможе подивитися мультфільми, пограти з однолітками, освоїти нові іграшки та заодно відвідати лікаря. В обов’язковому порядку для знеболювання використовується аплікаційна анестезія, яку лікар використовує у вигляді гелю або спрея на певну ділянку. Як результат – дитина йде задоволеною і радісною, а стоматологічна поліклініка більше не викликає у нього неприємних асоціацій.

У нашій країні дитяча стоматологія вже розвивається. Багато клінік  вже починають пропонувати послуги стоматолога ціни на якого відрізняються, для малюків різного віку. Багато батьків не дотримуються тієї думки, що відвідувати стоматолога треба з раннього віку. І даремно. Адже своєчасне лікування зубів вартість якого прийнятна, гарантує здорову і гарну посмішку малюка в майбутньому.

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком