Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Діагностика

Як каже, древнє прислів’я: “Хто добре діагностує, той добре лікує”. Адже точна стоматологічна діагностика – це основа для складання об’єктивного плану лікування.

Діагностика – це досить складний процес, але досвідчений стоматолог проведе її швидко і якісно. Багато стоматологій Києва сьогодні проводять діагностичні процедури. Однак наша стоматологія, до слова одна з небагатьох, має в своєму арсеналі обладнання найвищої якості від світових виробників. Ми з легкістю визначимо наявність патології, виявимо ступінь тяжкості, і складемо алгоритм лікування.

Найкращий захист – напад

Наша стоматологія використовує такі методи діагностування, які дозволять в майбутньому подивитися історію та етапи розвитку хвороби, виявити фактори, які сприяли прогресуванню захворювання. Таким чином, ми з легкістю визначимо обтяжливі чинники і, як результат, оберемо ефективні методи лікування. Далеко не всі інші стоматології здатні  впоратись з цим завданням.

У місті Київ стоматологія діагностику зубів проводить з використанням суперсучасного панорамного рентген апарату. При обстеженні пацієнтів доза іонізуючого випромінювання на 90% менша, ніж при обстеженні на традиційних апаратах. Завдяки цьому апарату ми отримуємо якісне зображення, без шкоди для здоров’я пацієнта. В наслідок цього, діагностична стоматологія вартість якої Вас приємно здивує, стане початком ефективного лікування захворювання.

Наш обов’язок – Ваші здорові зуби!

Робота стоматологом в місті Київ – це, перш за все, висока компетентність в проведенні якісної стоматологічної діагностики. Це дозволяє провести ефективне лікування та уникнути рецидиву хвороби. Якщо Вам доводилося мати справу з іншими стоматологами Києва, Ви переконаєтеся в наших перевагах. А низька вартість послуг стане додатковим бонусом.

Наш приватний кабінет завжди готовий Вас прийняти!

 

 

 

 

 

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком