Дзвоніть:
Пн-пт: 9.30-17.30
(044) 209-40-57
(067) 675-11-83

Головна

Доброго дня!

Я лікар стоматолог вищої кваліфікації. Більш ніж 10 років наш стоматологічний кабінет успішно функціонує на ринку України. У нас працюють найкращі стоматологи Києва. Маючи великий досвід, пропоную Вам якісні стоматологічні послуги!

 

 

 

 Консультування

 Діагностика

 Терапія

 

 

 

 Відбулювання зубів

 Ортодонтія

 Протезуванння

Стоматологія в Києві інтенсивно розвивається – вдосконалюються технології лікування, поліпшується якість обладнання, підвищується кваліфікація лікарів. Якщо раніше в місті Київ госсударсвенние клініки були найбільш популярними, то сьогодні приватна стоматологія значно її випереджає і вважається найбільш ефективною.

Наша стоматологічна клініка в Києві яскравий тому приклад. Ми пропонуємо якісне лікування зубів за найнижчими цінами.

Наші переваги!

Уміння знайти підхід до кожного клієнта, великий досвід роботи в стоматології і доступні ціни – головні переваги, якими відрізняється наша стоматологія. Також у нас:

  • кабінети оснащені сучасною технікою;
  • наша стоматологія Київ використовує тільки самі якісні матеріали та безпечні засоби знеболювання;
  • наші лікарі мають вищу професійну кваліфікацію.

Завдяки всім ці якостям, наша стоматологія ціни на послуги якої є оптимальними, зробить Ваше перебування в клініці максимально комфортним.

Дитяча стоматологія – весело і дружно!

Дитяча стоматологія є особливо важливою сферою на сьогоднішній день, адже дискомфорт, який може виникнути в процесі лікування, дитина терпіти не стане. Наш дитячий стоматолог – справжній професіонал у поводженні з дітьми. Він вміє перетворити лікування в гру. Як результат, – діти задоволені, а зуби вилікувані!

Якщо Ви шукайте професійного стоматолога в місті Київ, звертайтеся до нас! Ми надаємо оптимальне рішення – висока якість стоматологічних послуг за доступною ціною. Наші лікарі подбає про здоров’я Ваших зубів і подарують красиву посмішку!

 

 

 

Отзывы

"Всех эмоций не передать. Могу сказать одно, отношение к пациентам очень тёплое, подход профессиональный. Рекомендую всем кто боится стоматологов."

«Маша»

Контакты:

Индекс:    00095
Украина
г. Киев,
ул. Полевая, 65
info@bestdentist.com.ua
Контактный телефон:  (067) 675-11-83

© 2009 Всі права захищені.
Сайт під ключ webi.com.ua Вебіком